Baskılı Poşet İmalatı

/

Baskılı poşet ürünleri plastik poşet sınıfına giren üzeri 5 renk baskıya kadar çıkabilen tek veya çok renkli poşet ürünleridir. Baskılı plastik poşet ürünleri mağaza poşetleri, atlet poşetler, takviyeli plastik poşetler, mana poşetleri bu sınıfa giren poşetler.

Çevrenizde gördüğünüz neredeyse tüm mağazalar gerek adet gerek fiyat bakımından en çok baskılı plastik poşet ürünlerini tercih etmektedir. Bunun en önemli nedeni de plastik poşet ürünlerinin üzerini bir reklam tuali olarak düşünürsek sınırsız grafik, sınırsız desen ve sınırsız bir reklam alanı olduğunu görebileceksiniz.

Daha önceki dönemlerde firmalar sadece marka logolarını koydukları plastik poşetlerde son dönemlerdeki grafik çalışmalarının artmasıyla çok daha yaratıcı çalışmalar yapılarak değişik baskılı plastik poşet çalışmaları ortaya koymuşlardır.

Çevrenizde bu tarz çalışmalara son zamanlarda oldukça sık rastladığınızı düşünmekteyiz. Özellikle büyük şehirlerde mağazacılığın oldukça geliştiği son dönmelerde mağazalar adeta bu alanda birbirleriyle yarışmaktadır. Bu poşetlerden bir kaç örnekte biz sunacağız.

araç kaplama